Про робочі будні громадських організацій Драбівської селищної ради в січні поточного року

Щоб на позитиві та з вірою в ПЕРЕМОГУ зустріти 2024 рік, члени ГО «Асамблея інвалідів Драбівщини» провели захід - «Різдвяний вогник зігріє кожного», в ході якого обговорили план роботи в прийдешньому році, зібрали кошти на придбання основи для маскувальної сітки і оголосили збір необхідної тканини для її виготовлення.

Наразі в приміщенні Центру громадських організацій вони виготовляють вже третю сітку, і це не остання.

В цьому ж приміщенні члени первинної ветеранської організації смт Драбів виготовили 2000 шт. сигарет за кошти, які на придбання тютюну задонатили працівники податкової інспекції (керівник Людмила КАРДАШ) та жителька селища Валентина Миколаївна Потапенко з донькою Олею.

Також заготовили понад 15 кг ядра горіхів і виготовили близько 20кг енергетичних батончиків, зв‘язали 25 пар шкарпеток і 10 килимків. Робота продовжується.

Відрадно, що багато небайдужих пенсіонерів дружно долучилися до збору консервацїї для наших захисників.

Активно розпочали новий рік щодо підтримки ЗСУ і члени первинних ветеранських організацій сіл Левченкове, Бойківщина, Михайлівка.

Не стомлюємось працювати в тилу задля ПЕРЕМОГИ на фронті!