Повідомлення про відключення електроенергії в селищі Драбів

УВАГА! Буде відключення електроенергії. | Верхньодніпровська міська рада

Шановні жителі селища Драбів!

Виконавчий комітет Драбівської селищної ради повідомляє, що з метою проведення планових робіт з технічного обслуговування мереж електроживлення, за інформацією Драбівської філії відокремленого структурного підрозділу «Золотоніські енергетичні мережі публічного акціонерного товариства «Черкасиобленерго»:

в смт Драбів 24 січня 2024 року з 11.00 до 17.00  буде застосовано тимчасове обмеження електропостачання по вулицях Центральна від № 51 до № 53; Комарова від № 1 до № 4; а також у приміщеннях Укрпошти, Укртелекому, Пенсійного фонду України, магазину  «Техно +», колишнього будинку побуту, банках Аваль та Приват, виконавчій та казначейській службі, в закладах торгівлі починаючи від магазину «Наша ряба» до магазину «Імідж».

Просимо вибачення за тимчасові незручності.