Відбувся «Winter Cup 2024» з футболу

• 204

Фото без опису

28 січня у спортивному комплексі центру культури і дозвілля смт Драбів відбувся турнір з міні-футболу серед юнацьких команд Черкаської та Київської області. На турнір завітав почесний гість Майстер спорту України з футболу Олег Синьогуб.

За путівку у фінал  змагалися: «ДЮСШ» смт Драбів, «ДЮСШ» смт Драбів 2014-2015 р.н., «Юніор» м. Сміла, «Фортуна» смт Березань, «ДЮСШ» м. Яготин.

Спортивний день був багатий на емоції та позитив. Юні футболісти показали гарну гру.

Тож, у запеклій боротьбі перемогу здобула команда «Юніор» м. Сміла, набравши у підсумку 12 балів;

Срібним призером стала команда «Фортуна» м. Березань, 9 балів;

Бронзу виборола команда «ДЮСШ» смт Драбів,  6 балів;

«ДЮСШ» Яготин, 3 бали – посіла ІV місце;

«ДЮСШ 14-15» смт Драбів, набрала 0 балів.

У підсумку організатори спортивних змагань – тренери, директор ДЮСШ «Слов’яни» Олександр Олексієнко та Майстер спорту України з футболу Олег Синьогуб привітали переможця і призерів, а також вручили кубки, грамоти та подарунки.

Кращим гравцем серед інших став футболіст Бойко Тимур, команда «Юніор» м. Сміла. Тимур отримав у подарунок іменну футболку від Олега Синьогуба.