Оголошення про проведення електронного аукціону

УВАГА АУКЦІОН! Про повторне оголошення аукціону на право оренди нежитлового  приміщення - ITMED

Відповідно до Закону України «Про приватизацію державного i комунального майна» від 18 ciчня 2018 року № 2269-VIII (зі змінами), Порядку проведення електронних aукціонів для продажу об'єктів малої приватизації' та визначення додаткових умов продажу, затвердженого Постановою Кабінету Mіністрів України від 10.05.2018 № 432 (зі змінами), Управлінням забезпечення реалізації повноважень у Черкаській області Регіонального  Фонду державного майна України по Київській, Черкаській та Чернігівській областях підготовлено та виставлено на продаж об'єкт малої приватизації, окреме майно — частину нежилого приміщення площею 276,9 кв. м (Черкаська обл., Золотоніський р-н, смт Драбів, вул. Центральна, 67), що обліковується на балансі Територіального управління Державної судової адміністрації України у Черкаській області (код за СДРПОУ 26261092).

Аукціон, який  був призначений на 05 лютого 2024 року зі стартовою ціною 634 602,00 грн. (без урахування ПДВ), не відбувся.

Повторний аукціон iз зниженням стартової ціни на 50 відсотків призначено на 13 лютого 2024 року, стартова ціна 317 301 грн. (без урахування ПДВ).

У paзi наявності бажаючих взяти участь в аукціоні інформацію щодо аукціону можна отримати за покликанням https://prozorro.sale/auction/SPEOOl-UA-2024020458960/, або звернутися до Управління забезпечення реалізації повноважень у Черкаській області Регіонального вiдділення Фонду державного майна України по Київській, Черкаській та Чернігівській областях (м. Черкаси, бульвар Шевченка, 205, каб. 302).

Із оголошенням про проведення аукціону можна ознайомитися за посиланням.