На Драбівщині курсує пересувна аптека

З метою покращення доступу людей до необхідних ліків,  за співпраці з аптечною мережею  «Фармацією» 12 лютого на території Драбівської громади  запрацювала  «Мобільна аптека».

У мобільному аптечному пункті можна було придбати як безрецептурні, так і рецептурні ліки. Всі рецептурні препарати відпускалися за паперовими та електронними рецептами. Мешканці сіл мали змогу отримати необхідні їм для лікування медпрепарати  і за державною програмою «Доступні ліки», тобто безоплатно або з невеликою доплатою.

Цього дня пересувний медичний транспортний засіб працював у п’яти селах громади - Золотоношка, Привітне, Жорнокльови, Тополі та Левченкове.

Запуск мобільних аптек дозволить вирішити питання доступності лікарських засобів у сільській місцевості та дати пацієнту можливість придбати ліки без необхідності їздити за ними у центр громади.