Ми єдині, бо ми – українці

Сьогодні, 16 лютого, Україна відзначає День Єднання. Це свято, яке в умовах війни набуло особливого сенсу аби показати світові, що ми єдині і, попри все, будемо відстоювати незалежність своєї Держави. З нагоди  цієї події на центральній площі  селища Драбів відбувся  патріотичний флешмоб «Ми єдині, бо ми – українці».

Працівники установ, організацій та закладів культури громади, жителі селища,  створивши символічний код нашої держави, тримаючи в руках вишиті рушники, як духовний символ українського народу та прапори виконали Гімн України  – підкреслюючи, що ми всі – це один народ схід, захід, південь і північ!

Патріотичні заходи відбулися по всіх культурно-освітніх закладах  територіальної громади. Адже зараз людям, як ніколи, необхідно показати єдність та консолідуватися проти спільного ворога.

В єднанні наша сила!