Підведено підсумки участі в обласному етапі Всеукраїнського фестивалю «В об’єктиві натураліста»

Юнацький Фестиваль «В об’єктиві натураліста» цьогоріч проводився на тему «Нектар життя» з метою виховання в учнів любові до рідного краю, пошуку нових форм і методів формування в них навичок природоохоронної та просвітницької діяльності.
Серед переможців обласного етапу стали учні закладів загальної середньої освіти територіальної громади:
в номінації «Відео» І місце зайняла Бінзюра  Віталіна, учениця ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені двічі Героя Радянського Союзу І.Н. Степаненка с. Нехайки; ІІІ місце - Касян Анжела, учениця ЗЗСО І-ІІІ ступенів села Білоусівка;
в номенації «Фото»  ІІ місце зайняла Десятник Наталія, учениця ЗЗСО І-ІІІ ступенів села Білоусівка Драбівської селищної ради (керівник Капля Леся Михайлівна);
в номінації «Анімація»  ІІІ місце Капля Софія, учениця ЗЗСО І-ІІІ ступенів села Білоусівка.

Вітаємо учасників з перемогою!