Залишаємося гідними своїх Героїв!

Сьогодні в Україні вшановують Героїв Небесної Сотні та всіх українських воїнів та воїнок, які беруть участь у захисті незалежності, територіальної цілісності та недоторканості України від підступного споконвічного московського  кремлівського російського окупанта-терориста внаслідок збройної агресії російської федерації в Україні.

Керівники та працівники селищної ради,  громадськість в цей день віддали шану  патріотизму й мужності громадян, які постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.   Свою шану загиблим присутні висловили хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам’ятного  знаку «Борцям за єдність та незалежність  України».

Ми беззаперечно віримо, що мрія героїв-патріотів багатьох століть визвольної боротьби і мрія  кожного українця нашого часу здійсниться і буде перемога над ворогом і запанує мир на українській землі.

Безмежна вдячність і слава   кожному захиснику та захисниці, що захищає наші життя.

Світла пам’ять і вічна шана усім, хто віддав своє життя за Україну!

Слава Героям Небесної Сотні!  Слава Україні!