Відбувся дитячий турнір з міні-футболу на призи депутата обласної ради Григорія Плічка

25 лютого у селищі Драбів, уже невперше, відбувся  дитячий турнір з міні-футболу  на призи депутата обласної ради Григорія ПЛІЧКА.
Цього разу участь у турнірі взяли  чотири команди, які представляли на змаганнях дитячо-юнацькі спортивні школи Драбова, Березані, Канева та Сміли .

Привітати юних учасників змагань прийшли депутат обласної ради Григорій Іванович Плічко та селищний голова Світлана Іванівна Орел.
Усі команди, не дивлячись на свій юний вік,  продемонстрували чудову гру.
У підсумковому результаті переможцем турніру стали юні вихованці команди "Діамант" міста Сміла, друге місце виборола команда "Дружба" міста Березань, третє – ДЮСШ Канів, четверте - ДЮСШ Драбів.
Кращими гравцями турніру визначено таких футболістів: Грабина Єгор - команда "Діамант", Петренко Назар - ДЮСШ Драбів, Павленко Артем, команда "Дружба" та Назаренко Ярослав - ДЮСШ Канів.
Переможці та призери турніру були нагороджені кубками й медалями, які їм вручили Григорій Іванович та Світлана Іванівна.
Вітаємо команди-переможиці, бажаємо нових спортивних досягнень. Дякуєму депутату обласної ради за підтримку дитячого спорту в Драбівській громаді.