Відбулося засідання організаційного комітету

Відбулося засідання оргкомітету - ВОРОХТЯНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Відбулося засідання організаційного комітету

27 лютого 2024 року відбулося засідання організаційного комітету з підготовки та проведення громадських слухань (обговорення) щодо реорганізації закладів загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів с. Золотоношка, І-ІІ ступенів с. Михайлівка,  Левченківського навчально-виховного  комплексу  «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад»   та ліквідації Бойківщинської початкової школи Драбівської селищної ради за участю заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Зореслава РУДЧЕНКА та начальника відділу освіти Василя БАШТАНА.

Члени оргкомітету розподілили обов’язки щодо виконання  підготовчих робіт для організації і проведення громадських слухань  по реорганізації вищевказаних закладів  та  забезпечення дотримання вимог Положення про порядок проведення громадських слухань.  Адже реорганізація  закладів освіти – складний процес, який охоплює багато питань. Вирішення їх важливе для вибору оптимальних форм реорганізації та врахування всіх правових нюансів перед тим, як застосовувати певну  процедуру.