Проведено рейд «Діти вулиці»

28 лютого  2024 року спеціалістами служби у справах дітей Драбівської селищної ради  спільно з  поліцейським офіцером громади та фахівцем з соціальної роботи відділення КЗ «Центр  надання соціальних послуг» проведено профілактичний рейд «Діти вулиці» на території Драбівської громади (с-ще Драбове-Барятинське,  с. Білоусівка).

Під час проведення рейду обстежено умови проживання 5 сімей, в яких виховуються 12 дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Діти, які проживають в таких сім`ях,   потребують особливої допомоги і підтримки, адже найрідніші люди, їх батьки, ведуть асоціальний спосіб життя, не дбають про них, не намагаються створити належні умови для їх виховання, навчання та розвитку.

Батьків попереджено про адміністративну відповідальність, а у разі невиконання батьківських обов’язків про можливість позбавлення батьківських прав, а також призупинення всіх  державних соціальних виплат.