Другий етап змагань стрімко крокує Драбівщиною

Об’єднатися і бути пліч-о-пліч  у цей складний час - ось мета наймасштабніших учнівських змагань країни.

Школярі і педагоги закладів освіти територіальної громади переконані, що  всеукраїнські шкільні ліги – проєкт про дружбу, підтримку і взаємодопомогу.

Сьогодні, 05 березня 2024 року,  своєю невичерпною енергією заряджали баскетболісти. Боротьбу за перемогу у проєкті продовжать команди юнаків та дівчат Драбівського ліцею.

Відмінну командну гру і справжній бійцівський характер  продемонстрували учні закладу загальної середньої освіти села Золотоношка, які у баскетбольній лізі завоювали друге місце.

Драбівський селищний голова Світлана Орел вручила учасникам змагань кубки, медалі, грамоти, дипломи та призи, кошти на  придбання яких було виділено з місцевого бюджету.

Бажаємо командам впевнено йти до мети та представляти Драбівщину на всеукраїнському етапі.