У Драбові відбувся тематичний захід для жінок

05 березня у читальному залі Драбівської публічної бібліотеки відбувся тематичний захід «Заспівай, моя мамо», присвячений Міжнародному жіночому дню. З вітальним словом до всіх присутніх звернулася очільниця Драбівської територіальної  громади Світлана Іванівна Орел, яка вручила Подяки за активну волонтерську роботу щодо підтримки і допомоги захисникам України та з нагоди Міжнародного жіночого дня внутрішньо переміщеним особам, які проживають в Драбівській громаді. Зі словами підтримки та вдячності за волонтерську роботу до присутніх звернулася голова ради ветеранів Драбівської селищної ради Крокосенко Валентина Григорівна.
Продовженням заходу стали пісенні дарунки від учасників художньої самодіяльності Драбівської громади. Свою творчість представили: народний аматорський вокальний ансамбль ветеранів праці «Оберіг» ЦКіД Драбівської селищної ради (кер.Галина Яценко), народний аматорський жіночий вокальний ансамбль ветеранів «Журавка» ЦКіД Драбівської селищної ради (кер.Ніна Сириця), вокальний жіночий ансамбль «Любава» Левченківського СБК Драбівської селищної ради (кер.Василь Сириця) та дует ЦКіД у складі Ганни Вихор та Катерини Ошкало. Атмосфера в залі була святковою, сповненою любов'ю, вдячністю, надією на краще.