Відбулися змагання з футзалу у рамках спортивного проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»

Триває реалізація ІІ (територіального) етапу всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги».

06  березня  2024 року  відбулися змагання серед учнів  команд закладів загальної середньої освіти Драбівської територіальної громади з футзалу.

Футзал – це не лише спорт, але і справжня  гра, яка об’єднує навколо себе, надаючи можливість показати свої спортивні здібності та командний дух.

У турнірі взяли участь  команди Драбівського ліцею, ЗЗСО І-ІІІ ступенів с.Золотоношка, ЗЗСО І-ІІ ступенів с. Михайлівка.

Кожна гра була цікавою та захопливою, учасники завзято змагалися за звання найкращої команди.

За підсумками змагань зайняли:

І місце –  Драбівський ліцей

ІІ місце – Заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів с.Михайлівка

ІІІ місце – Заклад загальгної середньої освіти І-ІІІ ступенів с.Золотоношка

Драбівський селищний голова Світлана Орел вручила переможцям кубки, медалі, дипломи  та призи.

Вітаємо усіх учасників спортивного заходу! Бажаємо неймовірного ентузіазму і руху тільки вперед!

РАЗОМ  – ПЕРЕМОЖЕМО!