У Драбівській громаді відбулася інформаційна зустріч із ветеранами та членами їх сімей з питань соціального захисту

Фото без описуФото без опису

Сьогодні у приміщенні Центру громадських організацій Драбівської громади  відбулася  зустріч  для ветеранів, військовослужбовців, членів їх сімей, членів сімей загиблих захисників та усіх бажаючих  з питань соціальної підтримки та соціального забезпечення.

Учасники зустрічі  ознайомилися із  роботою військово-лікарської комісії  КНП «Драбівська багатопрофільна лікарня» під час мобілізації та надання медичних послуг, презентацію яких зробила завідувач амбулаторно  - поліклінічного відділення, голова військово-лікарської комісії КНП «Драбівська багатопрофільна лікарня» Тетяна ТИМЧИШИНА.

Заступник начальника управління соціального захисту населення Золотоніської районної державної адміністрації Ніна СИМОНЕНКО та головні спеціалісти Драбівського відділу соціальної підтримки громадян управління соціального захисту населення Золотоніської районної державної адміністрації Ганна БАЛАГУРЧИК  та Лариса НОСОК проінформували присутніх про соціальну підтримку та соціальне забезпечення ветеранів, захисників і захисниць України, членів їх сімей  та сімей загиблих відповідно до норм  чинного законодавства.

Начальник відділу соціального захисту  та охорони здоров’я селищної ради Тетяна ПЕРЕПЕЛИЦЯ розповіла присутнім про заходи селищної ради щодо підтримки військовослужбовців, ветеранів, членів їх сімей  та сімей загиблих  на рівні територіальної громади.

Олена ЧЕРНИШ, заступник начальника відділу обслуговування громадян №10 (сервісний центр) управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області     проінформувала про пенсійне забезпечення  осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб.

Начальник Драбівського відділу Золотоніської філії Черкаського обласного центру  зайнятості Валерій ХАБЛО розповів про можливості  державної підтримки ветеранського бізнесу, професійного навчання учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни в закладах професійно – технічної освіти Державної служби зайнятості.

Організатори щиро вдячні  спікерам за участь  у зустрічі та змістовну інформацію!

Особлива подяка нашим ветеранам та їх дружинам, які знайшли можливість і час завітати на зустріч!

Ваші емоційні  виступи, своєчасні пропозиції   та надихаючі ідеї  допоможуть нам   надалі  суттєво покращити інформаційну  та організаційну роботу щодо підтримки  у громаді наших захисників і захисниць, їх рідних!

Дякуємо вам ! Ми – разом !