Відбулося чергове засідання комісії по розгляду звернень громадян про надання матеріальної допомоги

Сьогодні під головуванням секретаря Драбівської селищної ради Мірошника Олександра Івановича  відбулося чергове  засідання комісії по розгляду звернень громадян про надання матеріальної допомоги жителям Драбівської громади.

Від  жителів  громади  до селищної ради у лютому –березні  надійшло  26  заяв про надання матеріальної допомоги, в тому числі  14 заяв про  виділення коштів на лікування,  1 заява – на подолання наслідків  пожежі у домоволодінні, 6 заяв - на подолання складних життєвих обставин, 5 заяв щодо надання допомоги на поховання осіб, які на час смерті  не були зареєстровані у системі загальнообов'язкового державного соціального страхування.

Під час розгляду звернень комісією враховані обставини, зазначені в документах, доданих до заяв - довідках, виданих закладами охорони здоров’я, актах обстеження  матеріально-побутових умов сім’ї та інших.

Розглянувши та обговоривши подані заяви, комісія попередньо визначила суми матеріальної допомоги.

Остаточне рішення щодо виплат буде прийнято на черговому засіданні виконавчого комітету  селищної  ради.