Учні Драбівської дитячої школи мистецтв - переможці ІІІ Міжнародного фестивалю-конкурсу мистецтв

Учні по класу сольного співу Драбівської дитячої школи мистецтв (викладач Кукса І.О.) здобули перемогу у двотуровому Міжнародному фестиваль-конкурсі мистецтв "До небес долетять голоси - 2024". Цього року конкурс, який організовано  за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України, Харьківської державної академії культури та Благодійного фонду підтримки талановитих дітей та молоді "Жар-птиця", проводився дистанційно.

За результатами фестивалю  у номінації естрадний вокал отримали наступні нагороди:

І вікова категорія - Лауреати І ступеня Кукса Назар, Шульженко Максим та Балюра Роман, у ІІІ віковій категорії;

ІІ вікова категорія - Лауреат ІІ ступеня Солопенко Олександа.

ІІІ вікова категорія - Лауреат ІІІ ступеня Шемігон Марія.

Дипломами за краще виконання патріотичної пісні нагороджені: Балюра Роман, Шульженко Максим.

Викладач Кукса І.О. нагороджений подякою за високу професійну майстерність та значний внесок у розвиток культури.

Бажаємо нових перемог!