Драбівська громада продовжує підтримувати Збройні Сили України

Драбівська громада продовжує підтримувати Збройні Сили України. Цього разу вкотре передали на передову необхідне для українських військових авто, яке сьогодні, 19 березня, поїхало на  Запорізький напрямок до захисників 118 Окремої механізованої бригади.

Транспортний засіб було придбано за кошти, які надали Григорій Плічко, Сергій Шинкаренко, Віталій Касьян, Дмитро Савченко, Руслан Оробченко, Олександр Каюк та працівники Драбівської селищної ради та сфер освіти і культури. Дякуємо усім небайдужим за підтримку наших захисників.

Авто завантажили продуктами, маскувальними сітками та іншими, необхідними для військових засобами.

Це не просто транспортний засіб – це наша небайдужість. Ми показуємо приклад того, що ми продовжуємо нашу боротьбу – боротьбу за незалежність нашої держави і цілісність наших кордонів.

Продовжуємо підтримувати Збройні Сили України.  Разом до Перемоги!