Проведено роботи по впорядкуванню території дитячого парку

Сьогодні 22 березня в селищі Драбів проведено  суботник  по упорядкуванню  території дитячого парку «Поляна казок». Парк є місцем масового відпочинку та користується великим попитом для проведення дозвілля у молоді, прогулянок мам з дітьми, для відпочинку жителів Драбова.  З метою більш комфортного та приємного  відпочинку проведено очищення території парку  від застарілого опалого листя, зібрано  сухі гілки та сміття, впорядковано алеї. У  вищезазначених роботах  взяли участь працівники Драбівської селищної ради, комунальних закладів та небайдужі громадяни селища. На превеликий жаль, охочих драбів’ян долучитися до наведення чистоти в улюбленому місці дітей було небагато. Виконавчий комітет селищної ради дякує всім, хто відгукнувся і попрацював на благо рідного селища.