Відбувся турнір з міні-футболу

23 березня, на майданчику із штучним покриття Драбівського ліцею, відбувся  турнір Драбівської громади  з міні-футболу.
Участь у змаганнях взяли команди:  МФК ПП Хлопотов, ФК Білоусівка , "Лідер" Драбове- Барятинське та "Штурм" Перервинці.
З вітальним словом до гравців звернулася селищний голова Світлана ОРЕЛ. Привітала учасників змагань з початком турніру та побажав спортивного азарту,  переможного  настрою. А також Світлана Іванівна закликала хвилиною мовчання вшанувати памʼять тих, кого забрала війна.
За результатами зіграних матчів
Переможцем турніру стала команда МФК ПП Хлопотов, друге місце посіли гравці з команди ФК Блоусівка.
Звання кращого гравця отримав:
- Іван Гоздеменюк (МФК ПП Хлопотов).
За підтримку у проведенні змагань завдячуємо Драбівській селищній раді на чолі з селищним головою Світланою ОРЕЛ.
Дякуємо Збройними Силам України за можливість організовувати такі спортивні змагання.