До уваги внутрішньо переміщених осіб, які зареєстрували своє місце перебування на території громади!

Про надання матеріальної допомоги!

Відповідно до Програми  підтримки внутрішньо переміщених осіб  Драбівської селищної територіальної громади на 2024-2025 роки, внутрішньо переміщені особи, які зареєстрували своє місце перебування на території громади і які:

-  мають дітей до 1 року,

-  мають дітей з інвалідністю до 16 років,

- є особами з інвалідністю/маломобільними особами, які за медичними показаннями потребують засобів особистої гігієни (памперси), (або їх законні  представники, що підтверджується відповідними документами),

можуть звернутися до відділу соціального захисту та охорони здоров’я селищної ради для отримання  матеріальної (грошової) допомоги на закупівлю дитячого харчування, ліків та засобів особистої гігієни.

Для отримання грошової допомоги внутрішньо переміщена особа (один із батьків, або інша уповноважена особа),  до заяви додає такі документи:

• копію паспорта заявника;
      • копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номера;
      • копію довідки ВПО;
      • копію свідоцтва про народження дитини та довідку ВПО;
      • копію довідки МСЕК:

- довідку сімейного лікаря, або довідку ЛКК про потребу у  засобах

особистої  гігієни за станом здоров’я;

• довідку про проживання (на території  населеного пункту, старостату);
      • реквізити банківського рахунку заявника.

ВПО, які мешкають у населених пунктах  старостатів   можуть подати заяви із відповідними документами через старостати.

Додаткова інформація за тел.  0631458090