У Драбівській громаді стартувала Всеукраїнська акція «Сади Перемоги»

«Сади Перемоги» - всеукраїнська ініціатива, спрямована на ефективне використання доступних земельних ділянок і спрямування ресурсів для вирощування продуктів харчування.

Навіть в умовах повномасштабної війни ми невтомно шукаємо можливості для розвитку, саджаємо Сади Перемоги, та робимо все, аби громада стала найкращим місцем для кожного жителя.

«Сади Перемоги» - наша відповідь окупантам!

Кожне селянське господарство, кожна сім'я ВПО, яка переселилась в громаду, кожна сім'я, яка має дачу чи город, повинні включитись у програму самозабезпечення харчовими продуктами, обробити, засіяти, засадити свої земельні ділянки – «Сади Перемоги».

Саме, тому уже третій рік поспіль Драбівською територіальною громадою планується засадити/засіяти понад 4 га землі. На сьогодні громадою уже закуплено посадковий матеріал, який буде розданий по всіх населених пунктах громади.

Ми віримо в Перемогу!

Фото без опису          Фото без опису