В Драбівській громаді продовжуються заходи з благоустрою

Кожна людина є господарем у власному домі – це стосується не лише власної оселі, а й благоустрою кожного населеного пункту, та й держави загалом. А громада - наш другий дім.  І у ньому має бути чисто та затишно.

Сьогодні, 28 березня, працівники Драбівського ліцею в селищі Драбів  прибирали територію біля пам’ятного місця «Братська могила» та частково територію парку 30-річчя Незалежності України.

Також працівники Драбівської селищної ради, комунальних закладів та небайдужі громадянами селища завершили прибирання дитячого парку «Галявина казок». КП «Драбівське ВУЖКГ» забезпечило вивезення опалого листя на сміттєзвалище.

Висловлюємо подяку за взаєморозуміння, підтримку та активну участь в проведенні заходів з прибирання  усім, хто не залишився байдужим до цієї доброї та суспільно-корисної справи, хто знайшов для цього час, доклав власних зусиль для поліпшення стану довкілля, озеленення, благоустрою  нашого селища!