Підсумки обласного конкурсу «Збережемо первоцвіти»

Щорічно в Черкаській області проводиться конкурс «Збережемо первоцвіти», який має за мету формування екологічної культури особистості, набуття навичок і досвіду розв’язання екологічних проблем, залучення до практичної природоохоронної роботи учнів загальноосвітніх, професійно-технічних, позашкільних навчальних закладів. Завданнями конкурсу є залучення учнівської молоді до оздоровлення довкілля; збереження біологічного, ландшафтного різноманіття Черкащини; виявлення місць зростання первоцвітів та їхня охорона; проведення роз’яснювальної роботи серед населення про необхідність збереження первоцвітів у місцях зростання. В цьому році до обласного конкурсу «Збережемо первоцвіти» було надіслано 780 фото виготовлених робіт від учнів позашкільних, загальноосвітніх навчальних закладів міст та ОТГ Черкаської області серед яких і фото робіт дітей Драбівської громади. Конкурсні фотороботи вирізнялися якістю виконання, новизною та оригінальністю. Учасники показали творчий рівень майстерності, фантазії, літературну творчість та креативність.

Оргкомітет розглянув представлені роботи та визначив переможців:

в номінації «Краса первоцвіту,

ІІІ місце отримали

• Кукса Назар, вихованець гуртка «Паперокручення» Центру дитячої та юнацької творчості Драбівської селищної ради (керівник Кукса Оксана Олексіївна);
  • Крайова Надія, вихованка гуртка «Паперокручення» Центру дитячої та юнацької творчості Драбівської селищної ради (керівник Кукса Оксана Олексіївна);

в номінації «Весняна композиція»,

ІІІ місце:

- Гуленко Микола, Капля Арсен, Капля Назар, Могилка Аліна, Федоров Іван, вихованці гуртка «Зроби світ кращим» Центру дитячої та юнацької творчості Драбівської селищної ради (керівник Каюк Ольга Павлівна);

- Чорна Злата, учениця 2 класу ЗЗСО І-ІІІ ступенів села Білоусівка Драбівської селищної ради (керівник Капля Леся Михайлівна).

Вітаємо переможців та їх керівників з черговою перемогою!