Організація ветеранів Драбівської селищної ради продовжує активно  підтримувати наших захисників на фронті

Організації ветеранів Драбівської селищної ради  продовжує активно  підтримувати наших захисників на фронті.

Завдяки донатам від небайдужих громадян та працівників установ та організацій,   зібрано кошти в сумі 15 тисяч гривень, на які закупили камуфляжну тканину і основу для маскувальних сіток, придбали папір і тютюн для виготовлення сигарет, закупили продукцію для виготовлення енергетичних батончиків та горіхової нуги. Жителі громади  для потреб пенсіонерів-волонтерів надали 15 кг ядер горіхів, 5 кг меду, 10 л олії, 6 кг сухофруктів.

Протягом минулого місяця зв'язали 15 маскувальних сіток, 18 пар шкарпеток і 15 килимків, виготовили 47 кг енергетичних батончиків, 23 кг горіхової нуги, 2000 штук сигарет.

Наші ветерани не зупиняються – в найближчих планах відкриття швейного міні - цеху з пошиття білизни для захисників.

Тож, робота задля ПЕРЕМОГИ на фронті продовжується! Дякуємо невтомним і незламним працівникам тилу!