Громадські та інші роботи тимчасового характеру

Громадські роботи: зайнятість для безробітних, користь для громади -  Переяславська міська рада

Підстава:  Закон України «Про зайнятість населення» та Порядок організації громадських та інших робіт тимчасового характеру, затверджений постановою  Кабінету Міністрів України  від 20.03.2013 №175. Розпорядження про проведення громадських та інших робіт тимчасового характеру.

Організовуються для забезпечення економічної, соціальної та екологічної користі певної громади з метою додаткового стимулювання до праці, матеріальної підтримки безробітних та інших категорій осіб.

Мають тимчасовий характер.

Не можуть бути використані постійні робочі місця та вакансії.

Можуть виконуватись на умовах неповного робочого дня; мають економічну, соціальну та екологічну користь для регіону; надають можливість тимчасового працевлаштування на роботи, що не потребують додаткової спеціальної, освітньої та кваліфікаційної підготовки.

Фінансування за рахунок коштів місцевих бюджетів, Фонду, роботодавців та інших не заборонених законодавством джерел.