Результати моніторингу якості питної води за I квартал 2024 року

Всесвітній день моніторингу якості води

При моніторингу якості та безпечності питної води Драбівським відділенням Золотоніського районного відділу ДУ «Черкаський ОЦКПХ МОЗ» в I кварталі 2024 року із джерел та мережі централізованого та локального водопостачання відібрано та досліджено за мікробіологічними показниками 95 проб, з них в закладах загальної середньої освіти  – 23 та в закладах дошкільної освіти  - 20  проб та за   санітарно-хімічними показниками – 12 проб, з них в закладах загальної середньої освіти  – 7 проб  та в закладах дошкільної освіти  - 3 проби Відхилень не виявлено.

З домоволодінь, де знаходяться новонароджені діти досліджено 6 проб води на вміст нітратів, з них по Драбівській територіальній громаді – 2 проби. Відхилень не виявлено.

Спалахів інфекційних захворювань,  пов’язаних  з питним водопостачанням на території Драбівщини не зареєстровано.