Відбулася атестація педагогічних працівників закладів освіти Драбівської територіальної громади

10 квітня 2024 року атестаційна комісія ІІ рівня відділу освіти Драбівської селищної ради провела підсумкове засідання з метою атестації педагогічних працівників закладів освіти громади, які були внесені до списків для проведення атестації у 2023-2024 рр. Атестацію проходили 15 педагогічних працівників закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти, у яких відповідно до Положення про атестацію педагогічних працівників, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 09 вересня 2022 року № 805, яке набуло чинності з 01 вересня 2023 року, не створювалися атестаційні комісії І рівня. Під час атестації оцінювалися професійні компетентності педагогічних працівників із врахуванням вимог наявних професійних стандартів. Керуючись Положенням та іншими нормативними документами комісією були прийняті відповідні рішення щодо присвоєння/підтвердження педагогічним працівникам кваліфікаційних категорій, педагогічних звань та тарифних розрядів.