Вітаємо з перемогами вихованців ДЮСШ "Слов’яни"

12 квітня в місті Черкаси пройшов Чемпіонат Черкаської області серед юнаків та дівчат 2009-2010, 2011-2012 рр., в якому взяли участь та демонстрували свою майстерність вихованці ДЮСШ «Слов’яни».

Кожен з наших спортсменів приклав максимум зусиль, аби гідно боротися на Чемпіонаті й зайняти почесні місця. Тож за результати поєдинків:

Чемпіонами стали -  Ємельяненко Олександра, Тимошенко Анастасія - тренер Моісєєв В.В.;  Ясько Ігор – тренер Петренко Т.П.

ІІ місце вибороли: Потіс Владислав, Заречіна Поліна – тренер Моісєєв В.В.; Конюшенко Микола – тренер Петренко Т.П.

ІІІ тризове місце посіли: Кравченко Станіслав, Комар Денис, Рошко Богдан, Трутненко Валерій – тренер Петренко Т.П.

5 призове місце у  Низенко Артема – тренер Петренко Т.П.

7 місце  - Галаган Іван – тренер Моісєєв В.В.

13 квітня в місті Києві проходив Всеукраїнський турнір «Дитячий Фестиваль Дзюдо». За нагороди змагалися 938 юних дзюдоїстів із усіх куточків України серед яких і дзюдоїсти ДЮСШ «Слов’яни».

За результатами змагань та проведених поєдинків, маємо наступні результати:

І місце - Перепелиця Олександр,

ІІ місце - Бойко Євгеній,

ІІІ місце - Лисенко Дар‘я,

5 призове місце посів - Мурашко Захар.

Вітаємо наших чемпіонів, призерів та їх тренерів.