Підведено підсумки обласного етапу Всеукраїнського конкурсу експериментально-дослідницьких робіт з природознавства «Юний дослідник»

Конкурс експериментально-дослідницьких робіт з природознавства «Юний дослідник» проводиться з метою залучення учнів початкової школи до науково-дослідницької діяльності в галузі природознавства. Саме в молодшому шкільному віці найкраще розвиваються пізнавальні інтереси учнів.

Оргкомітет конкурсу розглянув подані матеріали та визначив переможців. Ними стали вихованці гуртка «Любителі природи» Центру дитячої та юнацької творчості Драбівської селищної ради  Вакуленко Дар’я,  Просяник Максим,

Дробот Артем,   Слепакова Анастасія.

Вітаємо талановитих дітей та їх керівника з черговою перемогою!

Бажаємо не втрачати інтересу до досліджень та експериментів, успіхів у досягненні нових вершин!