Рішення виконавчого комітету селищної ради 11.04.2024

Рішення виконавчого комітету від 08.06.2023 | Драбівська громада

Про заходи щодо поліпшення стану довкілля, благоустрою і санітарного стану на території Драбівської територіальної громади

Про підготовку підприємств паливно-енергетичного комплексу, житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери Драбівської селищної територіальної громади до роботи в осінньо-зимовий період 2024/25 року

Про приведення приміщення для надання адміністративних послуг виконавчого комітету Драбівської селищної ради до вимог безбар’єрного простору.

Про створення комісії з приймання передачі нерухомого майна.

Про ведення погосподарського обліку в Драбівській територіальній громаді.

Про здійснення заходів із соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Про надання неповнолітньому ХХХХ, статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

Про надання неповнолітній ХХХХ, статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

Про затвердження висновку органу опіки та піклування Драбівської селищної ради про доцільність призначення ХХХХ опікуном

Про звіт директора організації «Фізкультурно-оздоровчий клуб «Колос» Драбівської селищної ради Кубрушка М.М.

Про продовження терміну дії дозволу на розміщення зовнішньої реклами від 31.05.2019 № 8.

Про надання одноразової грошової допомоги жителям Драбівської селищної територіальної громади.

Про визнання таким, що втратило чинність, рішення виконавчого комітету селищної ради від 11.01.2024 №6 «Про надання соціальної послуги стаціонарного догляду Хлистову М.С.»

Про видалення аварійних, сухостійних дерев на території Драбівської селищної територіальної громади.

Про перерозподіл коштів бюджету Драбівської селищної територіальної громади.

Протокол № 6 від 11.04.2024