Сучасний адміністратор: фахівці ЦНАПу підвищили компетентність

Навички фахівця сучасного центру надання адміністративних послуг опановували адміністратори відділу «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Драбівської селищної ради. Організували дводенні навчання 18-19 квітня 2024 року програма PROSTO «Підтримка доступності послуг в Україні» у партнерстві з Черкаською обласною військовою адміністрацією.

Залучили до тренінгу 40 фахівців ЦНАПів Черкаської області. Спікерами стали експерти програми PROSTO, а також адміністратори з інших областей України. Вони ділилися позитивним досвідом, прикладами і практичними навичками, які необхідні сучасному фахівцеві ЦНАП у роботі.

Водночас на рівні області акцентували увагу на доступності та інклюзивності середовища, передусім у громадських місцях.

Програма PROSTO «Підтримка доступності послуг в Україні» підтримує реформу децентралізації та посилення потенціалу місцевих органів влади надавати якісні послуги населенню.