Драбівська громада попрощалася зі своїм Героєм!

Сьогодні скорботний день для всіх жителів нашої громади.

Страшна війна без жалю забрала життя нашого Героя –  мужнього бійця та земляка, який боронив українську землю від російського окупанта.

В березні на Донеччині під час виконання бойового завдання, вірний військовій присязі та українському народу загинув солдат-водій Олефіренко Володимир Григорович.

Сьогодні, 20 квітня 2024 року хоробрий син України повернувся додому «на щиті»…

Попрощатися та віддати шану й схилити голови за найвищу жертву загиблого в ім’я Батьківщини прийшли рідні, близькі, друзі, побратими, селищний голова Світлана Орел, працівники Драбівської селищної ради,  духовенство та мешканці громади.

Поховали Володимира Григоровича  Олефіренка з усіма військовими почестями під Державний гімн та залпи почесної варти у рідному селі Михайлівка.

Смерть Володимира Григоровича  – це не тільки біль родини, це біль усієї громади, усієї країни. Справжній патріот, вірний побратим та захисник. Таким він назавжди залишиться у нашій пам’яті, а його ім’я, разом з іменами інших полеглих бійців, навіки буде взірцем мужності, незламності та патріотизму.

Спочивай з миром, воїне!

Вічна Слава Героям!