Проведено засідання комісії з питань захисту прав дітей

У рамках підготовки до чергового засідання виконавчого комітету Драбівської селищної ради 24 квітня 2024 року відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини під керівництвом селищного голови Світлани Орел.

Сприяючи забезпеченню реалізації прав дитини на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток у ході засідання були розглянуті 1 питання про визначення місця проживання малолітньої дитини та 2 питання про надання малолітнім дітям статусу дітей, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

Члени комісії підсумували кожне питання й ухвалили рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.