Відбулися фінальні змагання з футзалу

25 квітня у спортивному залі Центру культури і дозвілля селища  Драбів відбулися  фінальні змагання  ІІІ етапу проєкту  «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» з футзалу серед учнівської молоді, який проходить за ініціативи Президента України Володимира Зеленського під гаслом «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО».

У фінальній частині турніру  за  головні  нагороди  змагалися  команди Чорнобаївського  ліцею, Закладу  загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів  імені  Семена Куниці села Великий Хутір, Золотоніської  гімназії імені С.Д.Скляренка та Драбівського ліцею.

На заході були присутні організатори та почесні гості - Драбівський селищний голова Світлана ОРЕЛ,  заступник голови Золотоніської районної державної адміністрації  Богдан   ВОЗНЯК, начальник відділу освіти, охорони здоров’я, культури, спорту Золотоніської районної державної адміністрації Оксана   ЧУРОВА, керівники територіальних громад, команди яких перемогли на зональних змаганнях,  директори шкіл, вчителі, батьки, вболівальники.

Амабасадор сьогоднішніх змагань – кадровий військовий, підполковник Веснін Володимир Андрійович, Герой України, лицар ордена Богдана Хмельницького трьох ступенів, який захищає небо над нашою країною. Від   початку повномасштабного вторгнення в Україну військ російської федерації брав участь в обороні Києва, потім звільняв українські землі на Херсонщині та інших важливих напрямках. На рахунку його підрозділу сотні знищених ворожих аероцілей.

Наймолодші учасники змагань – учні Драбівського ліцею завоювали ІІІ місце.

Друге місце отримала команда Золотоніської  гімназії імені С.Д.Скляренка, а переможцем стала команда Чорнобаївського  ліцею, яка буде представляти район на обласному етапі змагань у м. Черкаси.

Бажаємо всім учасникам нових спортивних перемог!