Відбувся Всеукраїнський форум ліги старшокласників Черкащини «Liga-fest» до 70-річчя Черкаської області

26 квітня 2024 року в режимі онлайн відбувся Всеукраїнський форум Ліги старшокласників Черкащини «Liga-fest» до 70-річчя Черкаської області, який містив різні напрямки роботи з лідерами учнівського самоврядування.

До форуму приєдналися лідери учнівського  самоврядування Одещини та Чернігівщини і поділились досвідом своє роботи.

Захід проходив в патріотичному дусі та залишив багато приємних вражень для учасників.

Від Драбівської громади до форуму долучились лідери старшокласників Юля СИТНИК (Драбівський ліцей) та Анжела КАСЯН (ЗЗСО І-ІІІ ступенів с. Білоусівка).

Дякуємо організаторам за можливість познайомитися з лідерами інших регіонів!

Дякуємо ЗСУ за можливість брати участь у таких заходах!