Драбів'яни попрощались з Героєм

Знову Драбівщина оповита сльозами.  Сьогодні наша громада назавжди попрощалася з Героєм, молодшим сержантом СУДАРКІНИМ Станіславом Миколайовичем, який повернувся з пекла війни на щиті.

22 квітня 2024 року страшна війна без жалю забрала життя нашого Героя –  мужнього бійця та земляка, який боронив українську землю від російського окупанта.

Попрощатися та віддати шану й схилити голови за найвищу жертву загиблого в ім’я Батьківщини прийшли рідні, близькі, друзі, побратими, керівництво громади, працівники Драбівської селищної ради,  духовенство та мешканці громади.

Схиляємо голови в глибокій жалобі, висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким покійного.

Поховали Станіслава Миколайовича Сударкіна з усіма військовими почестями під Державний гімн та залпи трикратного салюту почесної варти у рідному селищі.

Смерть наших Героїв  – це не тільки біль родини, це біль усієї громади, усієї країни. Справжні патріоти, вірні побратими та захисники. Такими вони назавжди залишаться у нашій пам’яті, а їх імена навіки будуть взірцем мужності, незламності та патріотизму.

Спочивай з миром, воїне!   Вічна пам’ять і Слава Героям!