Гірчить Чорнобиль крізь роки

26 квітня 2024 року в приміщенні Центру громадських  організацій відбувся тематичний захід "Гірчить Чорнобиль крізь роки", в якому взяли участь ліквідатори , дружини померлих ліквідаторів, учні місцевого ліцею. Головний спеціаліст відділу соціального захисту та охорони здоров'я Драбівської селищної ради Наталія ЧЕРНЕНКО дала відповіді на поставлені запитання, занотувала пропозиції щодо підтримки та соціального захисту чорнобильців, які проживають в нашій громаді.
Велика вдячність учням, які підготували відео хроніку про події і наслідки тієї трагедії, розчулили до сліз проникливими віршами на цю тему, подарували присутнім власноруч виготовлені обереги і написані листи вдячності.
Родзинкою заходу був пісенний подарунок у авторському виконанні Василя Ковтуна, ліквідатора, жителя с.Драбове-Барятинське, який він присвятив  пам'яті всім, хто вже не з нами.
Дякуємо ЗСУ, що маємо можливість зустрічатися і спілкуватися.
Не забуваємо донатити. Дякуємо всім, хто сьогодні поповнив нашу скарбничку на закупівлю основ для маскувальних сіток!
Разом до ПЕРЕМОГИ!