Про епідситуацію  із захворюваності на  грип та ГРВІ по Золотоніському  району

Золотоніський районний відділ ДУ «Черкаський ОЦКПХ МОЗ» інформує щодо  епідситуації  із захворюваності на  грип та ГРВІ по   Золотоніському  району

За період  з 19 по 26 квітня 2024 року, порівняно з попереднім тижнем, рівень захворюваності по району зріс на 5.6% (по області – знизився  на 1.2 %); епідемічний поріг  перевищено на 5.0% .

За даними медичних установ громад захворіло всього 655 осіб (більше на 37 випадків). Питома вага дітей до 17 років серед загального числа хворих на рівні  минулого тижня – 63,9 %;  захворіло 419дітей, найбільше у віковій категорії від 5 до 14 років – 64,2% .

Серед загального числа захворілих лабораторно підтверджених випадків  СОVID -19  - 1(один) в Іркліївській ТГ.

Кількість шпиталізованих з ГРВІ за тиждень  19 хворих, це 2,9% від кількості захворілих в загальному. Зменшилася кількість дітей до 17 років серед шпиталізованих  з 21 до 13 , але питома вага їх  на рівні 68,4%(по області-61,1%)

Зокрема, в розрізі територіальних громад зареєстровано ГРВІ :

Золотоніська ТГ –     233 хворих,

Піщанська ТГ -            37 хворих,

Вознесенська ТГ -       83 хворих,

Новодмитрівська ТГ -  71 хворих,

Гельмязівська ТГ -       31 хворих,

Зорівська ТГ -               1 хворих,

Чорнобаївська ТГ –    82 хворих,

Іркліївська ТГ-             43 хворих, з них СОVID -19- 1

Драбівська ТГ –           56 хворих,

Шрамківська ТГ -       9 хворих,

Великохутірська ТГ –  9 хворих,

Летальних випадків від грипу та корона вірусної хвороби не зареєстровано.

За результатами вірусологічних досліджень на території області продовжують циркулювати риновіруси, аденовіруси та ін., а також  віруси грипу  типу А, в т.ч. пандемічного (H1N1).

Епідсезон захворюваності буде ще продовжуватись до травня, можливі коливання рівня захворюваності.

Тому з метою попередження поширення захворюваності  на  грип, ГРВІ, включно з СОVID -19, рекомендується продовження проведення уже відомих Вам протиепідемічних та профілактичних заходів.

ЗИЧИМО ВСІМ ДОБРОГО  ЗДОРОВ’Я !