Золотоніський районний відділ ДУ «Черкаський ОЦКПХ МОЗ» інформує щодо епідситуації із захворюваності на грип та ГРВІ по Золотоніському району

Оперативні дані щодо захворюваності на ГРВІ та грип 11-17.05.20

Золотоніський районний відділ ДУ «Черкаський ОЦКПХ МОЗ» інформує щодо  епідситуації  із захворюваності на  грип та ГРВІ по  Золотоніському  району

За період  з 26 квітня по 02 травня 2024 року, порівняно з попереднім тижнем, рівень захворюваності по району знизився на 33,1% (по області – ріст  на 2,2 %); епідемічний поріг не  перевищено.

За даними медичних установ громад захворіло всього 492 особи (менше на 163 випадки). Питома вага дітей до 17 років серед загального числа хворих– 59,3 %;  захворіло 292 дитини,  найбільше у віковій категорії від 5 до 14 років – 58,2% .

Серед загального числа захворілих лабораторно підтверджених випадків  СОVID -19  - не зареєстровано.

Кількість шпиталізованих з ГРВІ за тиждень  24 хворих, це 4,8% від кількості захворілих в загальному. Збільшилася кількість дітей до 17 років серед шпиталізованих  з 13 до 18 , але питома вага їх  на рівні 75%(по області-63,4%)

Зокрема, в розрізі територіальних громад зареєстровано ГРВІ: Золотоніська ТГ –     172 хворих, Піщанська ТГ -  41 хворих, Вознесенська ТГ -  48 хворихНоводмитрівська ТГ -  31 хворих, Гельмязівська ТГ -       24 хворих, Зорівська ТГ - 5 хворих, Чорнобаївська ТГ –    70 хворих, Іркліївська ТГ- 27 хворих, Драбівська ТГ –  56 хворих, Шрамківська ТГ - 10 хворих, Великохутірська ТГ –  8 хворих. Летальних випадків від грипу та корона вірусної хвороби не зареєстровано

За результатами вірусологічних досліджень на території області продовжують циркулювати риновіруси, аденовіруси та ін., а також  віруси грипу  типу А, в т.ч. пандемічного (H1N1).

Епідсезон захворюваності буде ще продовжуватись до травня, можливі коливання рівня захворюваності. Тому з метою попередження поширення захворюваності  на  грип, ГРВІ, включно з СОVID -19, рекомендується продовження проведення уже відомих Вам протиепідемічних та профілактичних заходів.

ЗИЧИМО ВСІМ ДОБРОГО  ЗДОРОВ’Я !