Вітаємо з перемогою в обласному конкурсі «Інтегрований STEM-урок»

У рамках  всеукраїнського фестивалю «STEM-весна – 2024» та з метою посилення ролі STEM-орієнтованого навчання в освітньому процесі регіону, КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» реалізував обласний конкурс «Інтегрований STEM-урок», що надає можливість педагогічній громадськості знайомитися з інноваційними освітніми технологіями, необхідними для реалізації концептуальних засад Нової української школи, з досвідом педагогів новаторів.

Серед учасників обласного  конкурсу перемогу здобула  Баштан Валентина Михайлівна, учитель початкових класів Драбівського ліцею  за серію розробок уроків: «Електричне коло та його елементи», «Рослини моєї Батьківщини. Способи розмноження рослин».

Вітаємо з перемогою і бажаємо творчого натхнення!