Підрозділи ДМС призупиняють надання послуг з одночасного оформлення ID-картки та закордонного паспорта

10 травня 2024 року завершується дія експериментального проєкту щодо одночасного оформлення паспорта громадянина України та паспорта громадянина України для виїзду за кордон, який було затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 07.05.2022 №541.

Відповідно до вище зазначеної постанови Кабінету Міністрів України експериментальний проєкт щодо одночасного оформлення паспорта громадянина України та паспорта громадянина України для виїзду за кордон реалізовувався протягом двох років з дня набрання чинності цією постановою.

Відтак, до законодавчого врегулювання надання послуг з одночасного оформлення паспортних документів із 11 травня 2024 року оформлення ID-картки та закордонного паспорта буде здійснюватися за загальними правилами.

Центрально-південне міжрегіональне управління ДМС