Увага! 16 травня - «Вишивана хода»

16 травня 2024 року - Всесвітній день вишиванки. Це свято, яке покликано зберігати традиції українського національного одягу. Вишиванка для українців є справжньою національною святинею, яка символізує красу, міць, щасливу долю та родинну пам’ять.

Запрошуємо всіх бажаючих долучитися до святкування Дня вишиванки в селищі Драбів!

Зробити це досить легко:

достатньо лише прийти на роботу чи навчання у вишитій сорочці;
          - о 12.00 год. – запрошуємо всіх приєднатися до «Вишиванкової ходи», яка розпочнеться від Драбівського ліцею Драбівської селищної ради і рухатиметься до Центру культури і дозвілля. Підсумком ходи стане патріотичний флеш – моб;

- на фасаді ЦКіД на всіх присутніх чекає тематична фотозона;
- о 13.00 год. – у великому залі ЦКіД відбудеться показ пізнавального фільму «Спадок нації».

Долучаймося!