Відбулася зустріч підтримки дружин наших захисників

15.05.2024 року комунальним закладом «Центр надання соціальних послуг» Драбівської селищної ради було проведено чергову зустріч підтримки дружин військовослужбовців та ветеранів російсько-української війни, на якій дружини наших захисників прослухали тренінг на тему: «Як ти ветеране, або як спілкуватися з тими, хто повертається до цивільного життя?» та поділилися власним досвідом ефективної комунікації з рідними людьми. Ця зустріч була про те, що переживає подружжя, коли чоловік повертається з війни, про основні реакції, які спостерігаються у цей період та на які варто звернути увагу, щоб запобігти ПТСР (посттравмитичний стресовий розлад), про проблеми, з якими стикається подружжя та поради для їх вирішення.