Відбулася нарада заступників директорів закладів освіти

17 травня 2024 року в Центрі професійного розвитку педагогічних працівників відбулася інформаційно-методична нарада  заступників директорів з навчально-виховної роботи закладів освіти громади.

Заступники директорів розглянули актуальні питання професійного розвитку педагогічних працівників відповідно до державної політики  в галузі освіти та забезпечення якості освіти, критерії оцінювання педагогічної діяльності, захист прав учасників освітнього процесу.

Обмін досвідом, запитання та відповіді на важливі питання – це шлях до професійного вдосконалення, що забезпечує якісну роботу закладу освіти в умовах сьогодення.

17 травня 2024 року в Центрі професійного розвитку педагогічних працівників відбулася інформаційно-методична нарада для заступників директорів з навчально-виховної роботи закладів освіти громади.