Вітання селищного голови до Дня поліцейського офіцера громади!

Шановні поліцейські офіцери громади!

Вітаю Вас з професійним святом – Днем поліцейського офіцера громади!

Ваша служба вимагає твердого характеру, практичного досвіду, впевнених знань та уміння приймати вірні рішення у складних ситуаціях. Тож бажаю вам, щоб громадяни відчули і захист, і підтримку, щоб кожен бачив у поліцейському офіцері громади перш за все захисника і помічника!

Хай удача та професійні успіхи будуть постійними супутниками життя.  Міцного здоров’я, родинного добробуту і подальших досягнень у нелегкій, але такій потрібній людям службі! Нехай професійне свято додасть вам натхнення та невичерпної наснаги в почесній правоохоронній діяльності на благо нашої громади, а  ваша мужня і самовіддана праця знаходить щиру вдячність і довіру в серцях громадян.

З повагою

Селищний голова                                                                Світлана ОРЕЛ