Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета ...

Обґрунтування технічних та якісних характеристик

предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

(відповідно до пункту 41 постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня
2016 року № 710 «Про ефективне використання державних коштів»)

смт. Драбів

1.

Замовник

Відділ освіти Драбівської селищної ради Черкаської області (код за ЄДРПОУ 44045138).

2.

Місцезнаходження

Адреса: Україна, 19801, Черкаська обл., смт Драбів, вул. Центральна, буд. 69.

3.

Назва предмета закупівлі

Дизельне паливо, бензин А-95

4.

Код за Єдиним закупівельним словником

ДК 021:2015, код 09130000-9 – Нафта і дистиляти

5.

Вид процедури

Відкриті торги з особливостями

6.

Ідентифікатор закупівлі

UA-2024-01-15-004897-a

7.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі

Дизельне паливо: учасник повинен передати (поставити) Замовнику товари, передбачені цією документацією, якість яких відповідає умовам ДСТУ (ГОСТ, ТУ). Якість бензину та дизельного палива  мають відповідати параметрам, визначеним у ДСТУ 7687:2015 та ДСТУ

7688:2015

Бензин А-95: учасник повинен передати (поставити) Замовнику товари, передбачені цією документацією, якість яких відповідає умовам ДСТУ (ГОСТ, ТУ).

8.

Обґрунтування розміру бюджетного призначення

Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі обумовлено аналізом споживання (річного та місячного) обсягу товару за календарний рік (бюджетний період) 2023 року. Планування закупівель, в тому числі визначення очікуваної вартості, є динамічним та безперервним процесом, що здійснюється замовниками протягом року.

9.

Обсяги закупівлі

Дизельне паливо – 14600 л

Бензин А95 – 500 л

10.

Очікувана вартість предмета закупівлі

755 000,00 грн. (сімсот п’ятдесят п’ять тисяч грн. 00 коп.) без ПДВ.

11.

Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення

Ціни на товар визначені шляхом збору та аналізу загальнодоступної інформації про ціни, що містяться в мережі Інтернет у відкритому доступі, на підставі моніторингу ринкових цін, враховуючи наказ Мінекономіки від 18 лютого 2020 року за № 275 «Про затвердження примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі» з змінами внесеними наказом № 649 від 07.04.2020 року «Про внесення змін до Примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі».

12.

Строк поставки:

До 31 грудня 2024 року

Послуги, які обов’язково надає учасник та включає в ціну товару:

- доставка товару до місця, передбаченого цією документацією;

- проведення лабораторних випробувань та експертних досліджень у випадку поставки неякісного товару.

Загальні умови поставки товарів:

- Переможець забезпечує суворе дотримання правил прийому сировини, наявність сертифікатів відповідності (якості) та термінів придатності нафтопродуктів.

- Товар постачається учасником-переможцем протягом 2024 року за додатково погодженими партіями на підставі паливних талонів (карток).

- Право на отримання товарів передбачених даною документацією виникає на підставі талонів, скреч-карток.

- Талон на паливо виготовлений на паперовому носії; глянцевому паперовому носії, заламінованого плівкою; пластиковому носії. Містить вказівку на вид (марку) Товару та номінал і строк дії картки. На картку нанесено штрих - код, голографічне зображення та інші ступені захисту. Номінал скреч-карток 10, 20 л незалежно від виду пального.

- Переможець, що передає (реалізує) паливні картки повинен бути власником товару (палива, що є предметом закупівлі).

- Учасник повинен передати (поставити) Замовнику товари, передбачені цією документацією, якість яких відповідає умовам ДСТУ (ГОСТ, ТУ).

Поставка здійснюється згідно потреб Замовника за адресою та місцезнаходженням АЗС у межах смт. Драбів Золотоніського району Черкаської області.

Якість товару має відповідати вимогам документації та діючим в Україні нормам, щодо якості зазначених у цій документації товарів.

Приймання Товару за кількістю і якістю здійснюється представником замовника.