Боремося із стихійними сміттєзвалищами!

  • 641

 У громаді розробляють план заходів з боротьби зі стихійними сміттєзвалищами  - Українська громада

Боротьба зі стихійними сміттєзвалищами є однією з найболючіших тем в межах Драбівської селищної територіальної громади. На території громади постійно проводиться робота по ліквідації таких сміттєзвалищ з урахуванням економічних можливостей місцевого бюджету.

В кожному населеному пункті визначені місця видалення відходів, але на жаль  стихійні сміттєзвалища зустрічаються – на полях, у лісосмугах, біля водойм – це просто біда.

В селищі Драбів встановлено контейнери для роздільного збирання відходів, куди можна викидати пластикові пляшки.

Громадяни, яким небайдуже стан довкілля та проживають у приватних будинках, мають змогу укласти індивідуальний договір з комунальним підприємством Драбівське виробниче управління житлово-комунального господарства на вивезення сміття від вашого будинковолодіння за символічну плату.

НАГАДУЄМО!

Порушення вимог щодо поводження з відходами під час їх збирання, перевезення, зберігання, оброблення, утилізації, знешкодження, видалення або захоронення, порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів, тягне за собою накладення штрафу згідно статей 82, 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення до 1360 грн.

Якщо ви бачите громадян, які викидають сміття у не відведених для цього місцях,  порушують  правила благоустрою, порушують природоохоронне законодавство,   терміново повідомляйте поліцію за телефоном 102 та поліцейських громади: Белиха Олега Олександровича – 093 109 12 64, Мурашка Юрія Валерійовича – 063 794 26 02.

Екологічна свідомість – риса, що робить нас людьми. Пам’ятайте про це, дбайте про себе, дбайте про Світ!