Впорядковуємо дороги в Білоусівці

З метою утриманням в належному стані автомобільних доріг та забезпечення належного проїзду автомобільного транспорту Драбівською селищною радою проведено грейдерування з частковим підсипанням піщано-гравійною сумішшю вулиць Б.Хмельницького, Соборна, Вишнева в селі Білоусівка.

До заходів з грейдерування та підсипання вулиць залучено було 9 одиниць техніки.

Роботи з вирівнювання дорожнього покриття вуличної мережі територій старостинських округів громади продовжується.