Всеукраїнський Олімпійський День 2024 в закладах освіти громади

Олімпійський День втілює ключові цінності, на яких ґрунтується олімпійський рух – взаємоповагу, дружбу та чесну гру. Це свято, яке підкреслює важливість спорту для здоров’я, розвитку та міжнародного спілкування.

Цьогоріч  воно проходить у межах Всеукраїнського проєкту НОК України “Олімпійського дня”  під гаслом “Передай вогонь ПЕРЕМОГИ!” і присвячене участі національної збірної  команди України в Іграх ХХХІІІ Олімпіади, які невдовзі з 27 липня стартують у Парижі.

Спортивне свято проводилося в спортивних залах та на спортивних майданчиках закладів освіти територіальної громади у період з 25 травня по 9 червня 2024 року. У святкуванні  взяли участь не тільки здобувачі освіти, а й учителі, батьки.

Динамічні ігри, активне вболівання за команди, спілкування, чисельні фотосесії – це створило неймовірну атмосферу свята. Всі учасники знайшли  для себе щось корисне і долучилися до олімпійських ідей та цінностей.